Bilginler Mobilya - 3B Ic Mimarlık
3B İç Mimarlık

3B İç Mimarlık

İÇ MİMARİ HİZMETLER

Mekan programlaması ve kurgu, fizibilite ve kullanım çalışmalarının analizi, iç mimari tasarım, tefriş, sabit donanım, malzeme, materyal ve cihaz seçimi kararlarının alınması, grafik ve yönlendirme seçimleri, uygulama çizimleri ve şartname hazırlanması hizmetlerini kapsar.

 

KONUT DEKORASYONU

Daire, villa, kış bahçesi, özel mutfak / banyo çalışmaları, ergonomik yaşam alanları oluşturmak ve anahtar teslimi ev dekorasyonu veya kontrollük hizmeti.

 

OFİS YERLEŞİMLERİ

Açık / kapalı ofis tasarımları, çalışma alanları, toplantı salonları, eğitim salonları, çalışma grubu mobilyaları tasarımı imalatı ve projelendirilmesi, ofis ortamı atmosfer belirlemesi, çalışan psikolojisine yönelik ışık, gürültü kontrolü gibi maksimum verimliliği sağlamak amaçlı projeler geliştirmek ve bunu iş verenin ihtiyaçlarına uyarlamak.

 

TİCARİ ALANLAR

Mağaza dekorasyonu, kuaför salonu dekorasyonu, fuar stant tasarımı, restaurant, otel vs. gibi tüm ticari alanlarda ihtiyaca yönelik proje oluşturulması. Bu proje kapsamında mekanda farklılık oluşturma ve kendi sektöründe rekabet gücünü etkileyecek kimlik kazanımının göz önünde tutulması. Bu mekanlara yönelik özel tasarlanan sabit ve hareketli mobilya imalatlarının imalatı anahtar teslimi ya da parsiyel olarak çalışılması. Ticari alanlarda minumum sürede mekanı yeniden çalışır hale getirecek şekilde en kısa teslim süresi ile iş programı oluşturulması.

 

KAMU KURUMLARI

Makam / Müdür odası, konferans salonu, toplantı salonu, fuaye, kültür merkezleri, sosyal tesislerin iç mimari tasarımı, Atatürk Köşesi, projelendirilmesi ve anahtar teslimi taahhüt işleri.

3B İç Mimarlık
Hayallerinizi gerçekleştirebilecek dekorasyon ve tasarım uzmanlarımız ile iletişime geçin.
ÜST